Eski eşi Mariah Carey hakkında konuşan Nick Cannon: O insan değil

2008'de evlenen Grammy ödüllü oyuncu ve TV sunucusu 2016'da boşanmıştı

(Jordan Strauss/AP)
(Jordan Strauss/AP)
TT

Eski eşi Mariah Carey hakkında konuşan Nick Cannon: O insan değil

(Jordan Strauss/AP)
(Jordan Strauss/AP)

Nick Cannon, 7 yıl önce boşanmalarına rağmen eski eşi Mariah Carey'ye hâlâ övgüler yağdırıyor.
Wild N' Out'un sunucusu, 17 Mart'ta The Shade Room'a verdiği röportajda Carey'le yaşadığı 8 yıllık ilişkisini ve Grammy ödüllü eşine duyduğu sonsuz sevgiyi anlattı.
Cannon hayatının aşkının kim olduğu sorulduğunda, "En büyüğü gibi mi? Yani, hep bundan bahsederim" dedi.
"Sonra bu viral oluyor ve Carey'nin tüm hayranları bana kızıyor.
12 yaşındayken duvarımda Mariah Carey'nin fotoğrafları vardı ve sonra benim eşim oldu. Ve onun tanıdığım en havalı kişi olduğu da bir gerçek."
12 çocuk babası Cannon, 11 yaşındaki ikiz çocukları Moroccan ve Monroe'nun annesi olan eski eşine övgüler yağdırmayı bitirmedi. Cannon, "O her zaman mutlu, her zaman başkaları için bir şeyler yapıyor" dedi.
"Hayatta ne yaşanırsa yaşansın. "Vay be, biri negatif enerjinin kendi alanına girmesine izin vermeden gerçekten böyle çalışabiliyormuş" diyorum.
Onun ne kadar olağanüstü biri olduğunu öğrendiğimde, o kadının insan olmadığını anladım. O Tanrı'nın bir armağanı."
Nick Cannon ve Mariah Carey arasındaki ilişki söylentileri ilk kez 2008'de şarkıcı, Nickelodeon'ın eski yıldızına Bye Bye şarkısının klibinde rol verdiğinde ortaya çıkmıştı. O yılın ilerleyen zamanlarında ikili, iki aydan kısa süre flört ettikten sonra nikah masasına oturarak hayranlarını şaşırtmıştı.
Aralık 2010'da çift, ikiz bebek beklediklerini açıklamıştı. Oğulları Moroccan Scott ve kızları Monroe Nisan 2011'de dünyaya geldi. Sadece üç yıl sonra ayrıldıklarını duyuran çiftin boşanması Kasım 2016'da tamamlandı.
Şarkıcı, 2020'de yazdığı anı kitabı The Meaning of Mariah Carey'de (Mariah Carey'nin Anlamı) Cannon'dan boşanması hakkında içini döktü. Şarkıcı, People'ın haberine göre kitapta, "Dürüst olmak gerekirse, Nick ve benim bunu aramızda çözebileceğimizi düşünsem de egolar ve duygular kızıştı (bu da avukatın uzun saatler için fatura kestiği anlamına gelebilir ve nihayetinde de öyle oldu)" diye yazdı.
Çok zordu. İkimiz de ailemiz için her şeyin yolunda gittiğinden emin olmak istiyorduk. Biz her zaman bir aile olacağız ve bunu yürüteceğiz.
O zamandan beri America's Got Talent'ın sunucusunun 10 çocuğu daha oldu: Brittany Bell'den 5 aylık Rise, iki yaşındaki Powerful ve 6 yaşındaki Golden; Abby De La Rosa'dan üç aylık Beautiful ve ikisi de bir yaşında olan Zion ve Zillion; Alyssa Scott'tan iki aylık Halo ve hayatını kaybeden Zen; Bre Tiesi'den 7 aylık Legendary; LaNisha Cole'dan ise 5 aylık Onyx.
Romantik ilişkilerinin sona ermesine rağmen Cannon daha önce, Fantasy'yle (Fantezi) tanınan şarkıcıyla olduğu gibi "bir aşkı asla yaşamayacağını" iddia etmişti. Geçen temmuzda The Hot Tee Talk Show'a katılan Cannon, Carey hakkında "O benim fantezi aşkım. Her zaman seveceğim biri. Mariah'yla yaşadığım gibi bir aşkı asla yaşayamayacağım" demişti.
Cannon, "Eğer fırsatım olursa, o şekilde olabilirse, ben varım" demişti.Rol arkadaşları, tartışmalı rolüyle tepki çeken Lily-Rose Depp'e arka çıktı

Fotoğraf: AFP
Fotoğraf: AFP
TT

Rol arkadaşları, tartışmalı rolüyle tepki çeken Lily-Rose Depp'e arka çıktı

Fotoğraf: AFP
Fotoğraf: AFP

Euphoria'nın yaratıcısı Sam Levinson'ın tartışmalı yeni dizisi The Idol'ın yıldızları, drama türündeki yapımın başrol oyuncusu Lily-Rose Depp'i savundu.

Birleşik Krallık'ta Sky Atlantic'te yayımlanan 5 bölümlük HBO dizisi, Jocelyn (Depp) adında sorunlu bir genç pop yıldızının yozlaşmış bir modern dönem kült lideriyle (The Weeknd, nam-ı diğer Abel Tesfaye) karmaşık bir ilişki içine sürüklenmesini konu alıyor.

Rolling Stone martta, dizinin yapımcıları Tesfaye ve Levinson'ın "bir erkeğin bir kadını istismar etmesi ve kadının da buna bayılmasıyla ilgili" bir drama çekmek için diziyi "iğrenç bir şekilde rayından çıkardığını" iddia eden dizi çalışanlarıyla yapılan isimsiz röportajları içeren bir ifşa yazısı yayımlamıştı.

Eleştirmenler Cannes'da prömiyerini yapan diziyi "utanç verici" diye kınayıp pornografiye benzetirken, bazıları 24 yaşındaki Depp'in Jocelyn'i canlandırırken giydiği mini kıyafetlere dikkat çekmişti.

The Idol'da kaba bir kayıt yöneticisi olan Nikki'yi canlandıran deneyimli oyuncu Jane Adams, Jocelyn'in cinselliğine bu kadar çok odaklanan eleştirmenlerin "birlikte çalışırken olağanüstü zaman geçirdiği inanılmaz bir kadını övmek için harika bir fırsatı kaçırdığını" savundu.

The Guardian'a konuşan Adams, "Bence pek çok kişinin aklı bir karış havada. Tanrı şahidim olsun ki gerçekten böyle düşünüyorum" dedi.

Her şey siyasetle ilgili hale gelip sıkıcı oluyor. Sam bir hikaye anlatıcısı. Belli hikayeler üzücü veya zorlayıcıdır. Ama onları sansürleyecek miyiz? Bence aslında neyi talep ettiklerinin daha çok farkına varmalılar. Söyleyin işte, 'Birilerini sansürlemek istiyoruz' diyin. Bakalım ne olacak.

Talia adında bir Vanity Fair muhabirini canlandıran Hari Nef ise "Lily-Rose kendini güvende hissettiğini ve bunun herkes kadar onun da işi olduğunu açıkça ifade etti" dedi.

Bir aktris veya aktör bir rolde rahat değilse, oynamasın. Senaryoyu okuyun, sınırlarınızı belirleyin. Şahsen ben cinsel açıdan küçük düşürücü ya da tehlikeli bir sahnede rol alırdım. Lily-Rose'un bu dizide yaptığı her şeyi yapardım.

Johnny Depp ve Vanessa Paradis'in kızı olan Depp, Levinson'ın "bugüne kadar çalıştığı en iyi yönetmen" olduğunu defalarca dile getirmişti.

Depp kısa süre önce, Tesfaye sette "moda girdiğinde" bazen ondan "uzak durduğunu" da açıklamıştı.

The Idol, 5 Haziran Pazartesi günü HBO'da yayımlanacak.


Yaşlı babalar kulübü: Robert De Niro'dan 83'ünde baba olacak Al Pacino'ya destek

De Niro ve Pacino son olarak Martin Scorsese'nin yönettiği 2019 yapımı The Irishman'de birlikte rol almıştı (Reuters)
De Niro ve Pacino son olarak Martin Scorsese'nin yönettiği 2019 yapımı The Irishman'de birlikte rol almıştı (Reuters)
TT

Yaşlı babalar kulübü: Robert De Niro'dan 83'ünde baba olacak Al Pacino'ya destek

De Niro ve Pacino son olarak Martin Scorsese'nin yönettiği 2019 yapımı The Irishman'de birlikte rol almıştı (Reuters)
De Niro ve Pacino son olarak Martin Scorsese'nin yönettiği 2019 yapımı The Irishman'de birlikte rol almıştı (Reuters)

79 yaşındaki ünlü oyuncu Robert De Niro, geçen ay 7. çocuğunu kucağına aldığını söylemişti. 9 Mayıs'ta ET Canada'da yayımlanan röportajda muhabir Brittnee Blair, "6 çocuğunuz olduğunu biliyorum" diyerek soru sormaya başlamış ve oyuncu onu düzeltmişti: 

Aslında 7... Daha yeni bir bebeğim oldu.

Robert De Niro ve sevgilisi Tiffany Chen, Gia Virginia adını verdikleri çocuklarına nisan başında merhaba demişti.

Ve şimdiyse De Niro, eski dostu ve rol arkadaşı Al Pacino'nun yaşlı babalar kulübüne katılacak olmasından ötürü son derece heyecanlı.

Tribeca Film Festivali için düzenlenen basın toplantısında De Niro'ya 83 yaşındaki Pacino'nun, 29 yaşındaki Noor Alfallah'tan bebek beklediği ve yeniden baba olmaya hazırlandığı haberi soruldu.

People'ın aktardığına göre De Niro "Ne adam ama" diyerek cevap verdi ve ekledi: 

Bastır Al, Tanrı onu korusun.

Ancak De Niro'nun soruyu yanlış anladığı ortaya çıktı. Ertesi gün Today adlı televizyon programına katılan aktör, Pacino'nun bebeğinin çoktan dünyaya geldiğine inanmış görünüyordu. De Niro, "Dinleyin, Al Pacino'nun yeni bir bebeği oldu, bana dün sabah söylediler" dedi ve ekledi: 

Benden birkaç yaş büyük. Tanrı onu korusun. Onun adına çok mutluyum.

De Niro ve Pacino yıllar boyunca aralarında Baba II (The Godfather II), Büyük Hesaplaşma (Heat) ve The Irishman'in de bulunduğu birçok projede birlikte rol almıştı. 

Robert De Niro ve Al Pacino 50 yıldan daha uzun bir süre önce, henüz 20'li yaşlarındayken tanıştı. Pacino, 2019'da GQ'ya De Niro'yla verdiği ortak röportajda meslektaşı için şunları söylemişti: 

Tanışmamızı çok net hatırlıyorum. İnanılmaz bir şekilde, bu adamı gördüğümde, 'Vay be, ne karizması varmış' diye düşündüm. Hiçbir şey yapmıyordu. Sadece yürüyordu.

Öte yandan De Niro ve Jane Rosenthal'ın 2002 yılında New York'ta başlattığı Tribeca Film Festivali 7 Haziran'da başlayacak. Festivalde De Niro'nun "30 yıldır izlemedim" dediği 1993 tarihli ilk yönetmenlik denemesi Günaha Davet'in (A Bronx Tale) özel bir gösterimi yapılacak. 

Independent Türkçe, CNN, People

 


80 yaşındaki Harrison Ford, Indiana Jones çekimlerinde dublörleri yanından kovmuş

AP
AP
TT

80 yaşındaki Harrison Ford, Indiana Jones çekimlerinde dublörleri yanından kovmuş

AP
AP

Harrison Ford, Indiana Jones olarak "yaşlı bir adam" gibi görünmesini engellemek isteyen ekip üyelerine direnmiş.

80 yaşındaki oyuncu, 30 Haziran'da vizyona girecek Indiana Jones ve Kader Kadranı'nda (Indiana Jones and the Dial of Destiny) maceracı arkeolog rolünü yeniden canlandırdı. The Independent'ın incelemesini buradan okuyabilirsiniz.

Film, dijital yöntemlerle yaşı değiştirilmiş Ford'un daha genç olduğu yılları gösteren 25 dakikalık bir bölümle açılırken, aktör filmin geri kalanında kendi yaşında.

Ancak yeni bir röportajda Ford, Indy'nin sonraki zaman çizelgesinde kendi yaşında görünmesi için mücadele ettiği bir anı hatırladı.

Aktör, Indiana'nın New York metrosunun platformunda ata bindiği bir sahneyi çekerken, üç dublörün kendisini sabitlemek için ellerini bacaklarına koyduğunu hissetmiş.

The Independent'ın haberine göre, Esquire'a konuşan Ford, "Ne oluyor lan diye düşündüm. Sanki tacizciler tarafından saldırıya uğruyormuşum gibiydi. Aşağı baktım ve orada üzengiden düşmememi sağlayan üç dublör vardı" dedi.

Dediler ki, "Ah, sadece korktuk çünkü şey diye düşündük, bilirsin" ve falan filan. Ben de dedim ki, "Beni yalnız bırak lan, ben yaşlı bir adamım."

Ford sözlerini şöyle sürdürmüş:

Beni yalnız bırakın, ben attan inen yaşlı bir adamım ve böyle görünmesini istiyorum!

Ford'un Kader Kadranı'nda Indy'yi canlandırırken yaşlanmış görünmeye istekli olmasına rağmen, Yıldız Savaşları (Star Wars) yıldızı kısa süre önce filmde yaşlandırma teknolojisinin kullanılmasını savunmuştu.

Film geçen ay Cannes Film Festivali'nde prömiyerini yaparken Ford, "Bunun benim yüzüm olduğunu biliyorum" demişti.

Bu bir çeşit Photoshop büyüsü değil. 35 yıl önce böyle görünüyordum. Çünkü Lucasfilm bunca yıl boyunca birlikte yaptığımız filmlerin her karesine sahip. Bu süreç, bu kütüphanenin bilimsel madenciliği, iyi [kullanıldı]... Bu, bir hikayeyle desteklenmediği sürece sadece bir aldatmacadır ve eğer dürüst değilse, gerçek değilse, çok göze batar... Yani duygusal olarak gerçek değilse. Bu yüzden çok maharetli kullanıldığını düşünüyorum.

Indiana Jones ve Kader Kadranı, 30 Haziran'da sinemalarda gösterime girecek.


Sharon Stone felçten sonra Hollywood'un kendisine sırt çevirdiğini söyledi: "20 yıldır yokum"

Stone bu hafta The Hollywood Reporter'ın etkinliğine katıldı (AFP)
Stone bu hafta The Hollywood Reporter'ın etkinliğine katıldı (AFP)
TT

Sharon Stone felçten sonra Hollywood'un kendisine sırt çevirdiğini söyledi: "20 yıldır yokum"

Stone bu hafta The Hollywood Reporter'ın etkinliğine katıldı (AFP)
Stone bu hafta The Hollywood Reporter'ın etkinliğine katıldı (AFP)

Sharon Stone, felç geçirdikten sonra Hollywood'un kendisinden vazgeçtiğini öne sürdü.

Temel İçgüdü'nün (Basic Instinct) yıldızı, 9 gün süren beyin kanaması yüzünden 2001'de hastaneye kaldırılmıştı.

Bu tıbbi olay yüzünden oyunculuğa iki yıl ara vermek zorunda kalmıştı. 31 Mayıs Çarşamba günü The Hollywood Reporter'ın Raising Our Voices (Sesimizi Yükseltmek) adlı etkinliğine katılan Stone, kendisi sağlığına kavuşsa da kariyerinin hiç iyileşmediğini söyledi.

65 yaşındaki oyuncu, "7 yıl boyunca tedavi gördüm ve o zamandan beri hiç iş bulamadım" dedi.

Bu olay ilk gerçekleştiği zaman hiç kimseye söylemek istemedim çünkü sizinle ilgili bir şey ters giderse dışarıda kalacağınızı bilirsiniz. Bende bir şeyler ters gitti ve 20 yıldır yokum.

Stone şöyle devam etti:

İş almadım. Hayatımın bir noktasında çok büyük bir film yıldızıydım.

Stone felç geçirdikten sonraki yıllarda Kedi Kadın (Catwoman), Lovelace ve The Laundromat gibi filmlerde rol almış olsa da Gerçeğe Çağrı (Total Recall), Hızlı ve Ölü (The Quick and the Dead) ve Casino gibi gişe rekorları kıran filmlerle 80'li ve 90'lı yıllarda geldiği seviyeye tekrar ulaşamadı.

Amerikalı aktris daha önce de felcin kariyeri üzerindeki etkisi hakkında konuşmuş ve 2015'te verdiği bir röportajda beyin kanaması geçirdikten sonra "sahip olduğu her şeyi kaybettiğini" söylemişti.

Stone "Sektördeki yerimi kaybettim" demişti.

Bilirsiniz, en ilgi çekici film yıldızı gibiydim. Sanki yalnızca Prenses Diana hanımla ben o kadar ünlüydük ve o öldü, bense felç geçirdim. Ve biz unutulduk. Siz de benim gibi işinizde en arka sıralara düştüğünüzü görürseniz kendinizi en baştan bulmanız gerekir.

Hayranları, geçen hafta yeşil leopar desenli bikinisiyle bir selfie paylaşan Stone'u överken, 80'lerin seks sembolünü bir "ilham kaynağı" diye nitelendirmişti.


Eski eşlerin savaşında son perde: Brad Pitt'ten Angelina Jolie'ye yeni suçlama

Çiftin 2011'de satın aldığı Miraval Şatosu ve bağı, Fransa'nın güneydoğusundaki Correns köyünde bulunuyor (Reuters)
Çiftin 2011'de satın aldığı Miraval Şatosu ve bağı, Fransa'nın güneydoğusundaki Correns köyünde bulunuyor (Reuters)
TT

Eski eşlerin savaşında son perde: Brad Pitt'ten Angelina Jolie'ye yeni suçlama

Çiftin 2011'de satın aldığı Miraval Şatosu ve bağı, Fransa'nın güneydoğusundaki Correns köyünde bulunuyor (Reuters)
Çiftin 2011'de satın aldığı Miraval Şatosu ve bağı, Fransa'nın güneydoğusundaki Correns köyünde bulunuyor (Reuters)

2019'da boşanan Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin mahkemeye de yansıyan anlaşmazlıkları bitmek bilmiyor. Pitt ve BM insan hakları aktivisti eski eşi Jolie, 2016'da yollarını ayırsa da halen mali ilişkilerini ve velayet düzenlemelerini çözmeye çalışıyor. 

Çiftin arasındaki son çekişme, üzüm bağı olan 35 odalı Miraval Şatosu'yla ilgili bir iş anlaşmazlığı olarak başladı. Çift şatoyu ve üzüm bağını 2011'de 60 milyon dolara ortaklaşa satın almış ve üç yıl sonra düğünlerini 1,200 dönümlük bu arazide yapmıştı.

Satışı basın açıklamasından öğrenmiş

Şimdiyse Brad Pitt, eski eşinin ünlü Fransız üzüm bağının yarısını Rus oligarka sattığını "basın açıklamasından öğrendiğini" iddia ediyor. 

Çiftin, Fransa'daki 160 milyon dolarlık Miraval Şatosu işletmesine "karşılıklı ve bağlayıcı taahhütü" vardı. Buna göre her ikisi de diğerinin izni olmadan paylarını satmamayı kabul etmişti. 

Ancak aktörün avukatlarına göre 59 yaşındaki Pitt, eşinin yüzde 50 hissesini "gizlice" sattığını ve yeni iş ortakları olduğunu 2021'de yapılan bir basın açıklamasıyla öğrendi.

Daily Mail'in özel haberine göre alıcı, Hollywood bağlantısını kullanarak itibarını aklamak isteyen milyarder bir oligark tarafından yönetilen Rusya bağlantılı holdingin parçasıydı. 

Los Angeles Yüksek Mahkemesi'nde açılan ve Daily Mail tarafından elde edilen belgede, "Duruşmada da gösterileceği üzere, Jolie'nin eylemleri hukuka aykırıdır, Pitt'e ciddi ve kasıtlı olarak zarar vermiş ve kendisini haksız yere zenginleştirmiştir" ifadeleri kullanıldı.

"Jolie üstüne düşeni yapmadı"

Pitt'in avukatları tarafından hazırlanan evraklar, şarapçılık işinin Pitt'in "tutkusu" olduğunu ve 2013'te saygın şarap üreticisi Marc Perrin'le bir araya gelmesine vesile olduğunu iddia ediyor:

Birlikte, aile tarafından işletilen bir Fransız şarap işletmesi olarak markalaşan ilk üst düzey roze şaraplardan birini yaratacaklardı. Bu strateji başarıya ulaştı. Pitt ve Perrin'in yönetiminde Miraval, milyonlarca dolarlık küresel bir işletme ve dünyanın en saygın roze şarap üreticilerinden biri haline geldi. Ancak Jolie, Pitt'in aile adına gösterdiği çabaları desteklemesine rağmen, Miraval'ın başarısı için gerekli işlerin hiçbirini yapmadı.

Pitt, Jolie'nin hisselerini Yuri Shefler'e satarak, şarap bağlarının Rusya'nın Ukrayna işgaliyle ilişkilendirildiğini ve saygın şarabın itibarını zedelediğini iddia ediyor. 

Jolie ve Pitt'in son kavgası, kısa süre içerisinde çirkin bir çamur atma yarışına dönüştü. 47 yaşındaki Angelina Jolie, Brad Pitt'i 2016'da kendisine ve çocuklarına fiziksel saldırıda bulunmakla suçlamıştı. Jolie, Pitt'in özel jetiyle yaptıkları uçuş sırasında eşinin kendisine ve iki çocuğuna saldırdığını ileri sürmüştü.

Independent Türkçe, Daily Mail, New York Post


Tupac Shakur, Hollywood Bulvarı'nda bir yıldızla onurlandırılacak

AP
AP
TT

Tupac Shakur, Hollywood Bulvarı'nda bir yıldızla onurlandırılacak

AP
AP

Tupac Shakur'un Hollywood Bulvarı'na ölümünden sonra eklenecek yıldızla onurlandırılacağı, kuruluşun 31 Mayıs Çarşamba günü yaptığı açıklamada belirtildi.

Hayatını kaybetmiş rap ikonunun kız kardeşi Sekyiwa "Set" Shakur, 7 Haziran'da onun adına bu onuru kabul edecek.

Shakur, 1996'da Las Vegas'ta bir araçtan yapılan silahlı saldırı sonucu hayatını kaybettiğinde 25 yaşındaydı.

Hollywood Bulvarı yapımcısı Ana Martinez yaptığı açıklamada, "Tupac Shakur bir rapçi, oyuncu, aktivist, şair ve devrimciydi" dedi.

Ölümünün ardından onlarca yıl boyunca zeitgeist'ın parçası olmayı sürdüren bu ikonik sanatçı, gelecek yıllarda da önemli bir kültürel figür olmaya devam edecek.

Martinez, "Los Angeles'ın yetiştirdiği isimlerden biri olarak şüphesiz ki Tupac'ın yıldızı en çok ziyaret edilen yıldızlar listesine eklenecek" diye devam etti.

Geçen ay da belediye meclisinin oybirliğiyle aldığı kararla Kaliforniya'daki bir caddenin bir bölümüne, Ambitionz Az A Ridah'yla tanınan rapçinin adının verileceği duyurulmuştu.

Haberlere göre Shakur'un bir zamanlar yaşadığı Merritt Gölü kıyısındaki MacArthur Bulvarı'nın bir bölümü mevcut adını korurken, aynı zamanda buna ek olarak Tupac Shakur Yolu onursal adını alacak.

Hatıra plaketleri ve değişikliği gösteren tabelaların masraflarını Tupac Shakur Vakfı karşılayacak.

Belediye Meclisi'nin aldığı karara göre caddenin yeniden adlandırılan kısmı halka Shakur'un Oakland'a katkılarını hatırlatacak ve sanat ve kültürü yücelterek toplumsal değişim için bir katalizör görevi görecek.

Geçen yıl rapçi Snoop Dogg, Shakur'la geçirdiği son anları anlatmıştı.

Impaulsive isimli podcast'te Snoop Dogg, Tupac'ın hastanedeki yatağının yanına gittiği anlatmıştı:

İçeri girdiğimde sanki orada değilmiş gibi hissettim ve bayıldım.

Snoop Dogg, Tupac'ın annesiyle yaptığı bir konuşmayı da paylaşmıştı. Annesi ona "yavrusunun" önünde güçlü kalmasını söylemiş.

Ajanslardan da yararlanılmıştır.


83 yaşında baba olmaya hazırlanan Al Pacino, 29 yaşındaki sevgilisinden DNA testi istedi

Usta oyuncunun biri 33 diğer ikisi 22 yaşında olmak üzere üç çocuğu var (AP/Instagram)
Usta oyuncunun biri 33 diğer ikisi 22 yaşında olmak üzere üç çocuğu var (AP/Instagram)
TT

83 yaşında baba olmaya hazırlanan Al Pacino, 29 yaşındaki sevgilisinden DNA testi istedi

Usta oyuncunun biri 33 diğer ikisi 22 yaşında olmak üzere üç çocuğu var (AP/Instagram)
Usta oyuncunun biri 33 diğer ikisi 22 yaşında olmak üzere üç çocuğu var (AP/Instagram)

83 yaşındaki Al Pacino, bu hafta 29 yaşındaki kız arkadaşı Noor Alfallah'ın 8 aylık hamile olduğunu ve bebek beklediklerini açıklayarak dünyayı şoke etmişti. Ancak Pacino ve Alfallah'ın ilişkilerine ve hamileliğe dair yeni iddilar ortaya atıldı.

Pacino'nun "birini hamile bırakabileceğine inanmayı reddettiği" ileri sürülürken, Alfallah'ın hamileliğini sadece iki ay önce öğrenerek doğum öncesi DNA testi talep ettiği belirtildi. Usta oyuncunun ayrıca Noor Alfallah'la ilişkisinin çoktan bittiğine inandığına dair yeni iddialar ortaya atıldı.

Hamileliği 6. ayda öğrenmiş

Pacino ve Alfallah'a yakın bir kaynak, önceki gün Daily Mail'e açıklama yaparak, "birbirlerine çok aşık" çiftin hamilelikten dolayı çok mutlu olduklarını öne sürmüştü. Çifte yakın kaynak ayrıca Alfallah'ın "servet avcısı" olduğu ve yıllardır bebek istediğini söylediği iddialarına da karşı çıkmıştı.

Ancak TMZ, Kadın Kokusu'nun (The Scent Of A Woman) yıldızının, "bir erkeğin bir kadını hamile bırakmasını engelleyen tıbbi sorunlar nedeniyle" çocuğun kendisinden olduğuna inanmadığını yazdı.

Pacino'nun bebeği ancak Alfallah 6 aylık hamileyken öğrendiği ve bu durum karşısında "şoke olduğu" da iddia ediliyor. Ayrıca 29 yaşındaki prodüktörün, bebeğin babasının gerçekten Pacino olduğunu doğrulayan DNA testini yapmayı kabul ettiği de ileri sürülüyor.

Alfallah'a yakın bir kaynak, Hollywood yapımcısının Pacino'yla pandemiden beri görüştüğünü söylemişti (Instagram)
Alfallah'a yakın bir kaynak, Hollywood yapımcısının Pacino'yla pandemiden beri görüştüğünü söylemişti (Instagram)

Çiftin birlikteliği, aktörün "ilişkinin uzun zaman önce bittiğini düşündüğü" haberlerinin yayılmasıyla bir kez daha manşetlere taşınmış oldu.

"Al Pacino kandırıldı"

Showbiz411'e konuşan kaynaklar Pacino'nun Alfallah tarafından "kandırıldığını" iddia etti ve ekledi: 

Al Pacino'nun daha fazla çocuk sahibi olmak istemediğini biliyordu, ilişkileri yok, bu bir karmaşa.

Kaynaklar, sevgilisinin ilk 11 hafta boyunca Pacino'ya hamilelikten bahsetmediğini de iddia etti.

Alfallah'ın, ünlü oyuncunun Beverly D'Angelo'dan olan 22 yaşındaki kızı Olivia'yla iyi arkadaş olduktan sonra Pacino ile yakınlaştığı söyleniyor.

Alfallah, daha önce efsane rock grubu Rolling Stones'un 79 yaşındaki solisti Mick Jagger ve milyarder Nicolas Berggruen'le de aşk yaşamıştı.

Independent Türkçe, Daily Mail, TMZ


ABD'li ünlü aktör Al Pacino 83 yaşında baba oluyor

9 kez Oscar'a aday olan Al Pacino, heykelciği bir kez evine götürdü (Instagram / Reuters)
9 kez Oscar'a aday olan Al Pacino, heykelciği bir kez evine götürdü (Instagram / Reuters)
TT

ABD'li ünlü aktör Al Pacino 83 yaşında baba oluyor

9 kez Oscar'a aday olan Al Pacino, heykelciği bir kez evine götürdü (Instagram / Reuters)
9 kez Oscar'a aday olan Al Pacino, heykelciği bir kez evine götürdü (Instagram / Reuters)

ABD’li Hollywood yıldızı Al Pacino’nun 83 yaşında 4’ncü çocuğa baba olacağı belirtildi.

ABD medyasında yer alan haberlerde ünlü aktörün 29 yaşındaki kız arkadaşı Noor Alfallah’ın 8 aylık hamile olduğu aktarıldı.

Pacino’nun menajeri, haberleri doğrularken doğacak çocuğun cinsiyeti de dahil şu aşamada başka bir detay verilmeyeceğini ifade etti.

Film setinde yapımcı olarak çalışan Alfallah ile geçen sene tanışan Pacino’nun, oyuncu koçu Jan Tarrant’tan 33 yaşında Julie Marie ile oyuncu Beverly D'Angelo'dan 22 yaşlarında Anton ve Olivia adlı ikizlerle birlikte 3 çocuğu bulunuyor.

Al Pacino’nun bazı filmlerde birlikte oynadığı arkadaşı Robert De Niro da yeni doğan 7'inci çocuğuyla ilgili bu ay başında haberlere konu olmuştu.

79 yaşındaki ünlü aktör De Niro’nun, 2015'te "The Intern" adlı filmde tanıştığı Tiffany Chen adlı kız arkadaşından 7'inci kez baba olduğu belirtilmişti.


Selena Gomez, Beyoncé konserinde güvenlik görevlisine bağırdı

AP
AP
TT

Selena Gomez, Beyoncé konserinde güvenlik görevlisine bağırdı

AP
AP

Selena Gomez, 26 Mayıs Cuma gecesi Beyoncé'nin Rönesans turnesinin Paris konserinde bir güvenlik görevlisine bağırırken görüldü.

30 yaşındaki şarkıcı viral videoda, yanında yürüyen bir güvenlik görevlisini azarlarken görülüyor.

Gomez'in öfkesinin nedeni henüz açıklanmadı.

Ancak bazı hayranları, hayranlar Gomez'e yaklaşmaya çalışırken, güvenlik görevlisinin aşırı hararetli davrandığından ve Gomez'in onun davranışlarını sorgulamış olabileceğinden şüpheleniyor.

Güvenlik görevlisinin, Gomez'in ekibinden mi yoksa mekan çalışanlarından mı olduğu bilinmiyor.

Viral videoyu kaydeden seyirci, The Independent'a Gomez'in "gülümsediğini ve etkinlikte hayranlarına gayet arkadaşça davrandığını" söyledi.

Beyoncé'nin Paris gösterisine Gomez'in yanı sıra Kylie Jenner da katıldı.

"Break My Soul" şarkısıyla bilinen sanatçının kızı Blue Ivy, gösteri sırasında "My Power" şarkısı için beklenmedik şekilde sahnede annesine katılarak sürpriz yaptı. Sonrasında da "Black Parade" şarkısı sırasında dansçı grubuna liderlik ederek, karmaşık ayak hareketleriyle dolu teknik koreografiyi sergiledi.

Gomez, bu ay güvenlik çalışanlarını fırçalayan tek ünlü değil.

Geçen hafta Taylor Swift, Philadelphia konserinde kalabalıkta bir olaya karışan hayranını savunmak için "Bad Blood" performansını bölmüştü.

Viral videoda Swift, başlangıçta hayranı için "O iyi" derken duyuluyor.

Daha sonra tekrar duraksamadan önce şarkıyı biraz daha söylüyor. Swift, iki kez daha bağırarak "Hiçbir şey yapmıyordu... hey, dur" diyor.

Martta Gomez, Hailey Bieber'la arasında geçtiği iddia edilen çekişme hakkındaki söylentiler dolaşmaya başladıktan sonraki ilk TikTok gönderisinde, hayranlarından "daha nazik olmalarını ve başkalarının ruh sağlığına dikkat etmelerini" istemişti.

Videonun herhangi bir açıklama metni olmamasına rağmen, Gomez söylentileri yorumlar kısmında yorumlamış ve "yüreğinin sızladığını" belirtmişti.


Tedavisi olmayan hastalığa yakalanan Celine Dion, dünya turnesini iptal etti

AP
AP
TT

Tedavisi olmayan hastalığa yakalanan Celine Dion, dünya turnesini iptal etti

AP
AP

Celine Dion, tedavi edilemez bir nörolojik hastalığa yakalanmasını takiben performans sergileyecek kadar güçlü olmadığını hayranlarına söyledi ve dünya turnesinin kalan konserlerini iptal etti.

Kanadalı şarkıcı, 26 Mayıs Cuma günü hayranlarına, "onları yüz üstü bıraktığı" için "fena halde hayal kırıklığı yaşadığını" söyledi.

The Independent'ın haberine göre, 55 yaşındaki Dion, yaptığı açıklamada, "Gücümü geri kazanmak için gerçekten çok çalışıyorum ancak yüzde 100'e ulaştığınızda bile turne yapmak çok zor olabiliyor" dedi.

Dion şöyle ekledi:

Hepinizi bir kez daha hayal kırıklığına uğrattığım için çok üzgünüm. Konserleri erteleyip durmak size ayıp ve bu kalbimi kırsa da tekrar sahneye çıkmaya gerçekten hazır olana kadar her şeyi iptal etmemiz en iyisi. Pes etmeyeceğimi hepinizin bilmesini istiyorum... ve sizi tekrar görmek için sabırsızlanıyorum!

Dion, bu duyuruyu yapmadan önce geçen yıl aralıkta katı kişi sendromuna yakalandığını açıkladığı ve bunun "günlük hayatımın her yönünü" etkilediğini söylediği bir video yayımlamıştı.

Bu rahatsızlık, "spazmlar" nedeniyle normal aktivitelerini gerçekleştirmesinin yanı sıra Dion'un sahne alma ve şarkı söyleme kabiliyetini de etkiliyor.

Dion, "Ne yazık ki bu spazmlar günlük hayatımın her alanını etkiliyor, bazen yürümekte zorlanmama neden oluyor ve ses tellerimi alıştığım şekilde şarkı söylemek için kullanmama izin vermiyor" demişti.

Dion, iyileşmesini sağlamak için çok çalışan "harika bir doktor ekibi" bulunduğunu söyledi ancak bunun bir "mücadele" olduğunu da itiraf etti.

Bildiğim tek şey şarkı söylemek. Hayatım boyunca yaptığım ve en çok yapmayı sevdiğim şey bu.

Dion'un Courage (Cesaret) Dünya Turnesi'nde sahne alacağı 42 konser kalmıştı ancak biletler, orijinal satış noktası aracılığıyla iade edilecek.

Bilet sahiplerinin iade talep etmek için orijinal satın alma noktalarına başvurmaları öneriliyor.

Bu, 2016'da ölen kocası ve menajeri Rene Angelil'in yokluğunda Dion'un ilk dünya turnesi olacaktı.