Adele, NBA maçındaki viral anlarına açıklık getirdi

Şarkıcı 2022'deki NBA All-Star maçı sırasında ciddi görünürken yakalanmıştı

(AP)
(AP)
TT

Adele, NBA maçındaki viral anlarına açıklık getirdi

(AP)
(AP)

Adele, saha kenarında otururken çekilen viral mimin arkasındaki hikayeyi samimiyetle açıkladı.

20 Şubat 2022'de Easy On Me'nin şarkıcısı NBA All-Star maçında pek de ilgili görünmezken kameralara yakalanmıştı. Spor etkinliğinin ünlüleri çektiği bölümü sırasında kamera Adele'e odaklanmış ve onun ciddi yüz ifadesini vurgulamıştı. NBA'de çekilen bu anlık görüntünün internete düşmesi ve binlerce yanıt alması uzun sürmemişti.

35 yaşındaki sanatçı artık izleyicilerine ciddi görünümüne dair bir fikir sunmaya karar verdi. Adele, 17 Şubat'ta Las Vegas'taki Weekends with Adele adlı düzenli konserindeki kalabalığa yaptığı konuşmasında aslında başka birini bulmaya çalıştığını belirtti.

Adele, konuklarına "Hiç umurumda değilmiş gibi göründüğüm o viral mimi hatırlıyor musunuz?" diye sordu.

Kulağa çılgınca geliyor ama ünlü olmaktan gerçekten hoşlanmıyorum, değil mi? Yani, açıkçası bir basketbol maçında saha kenarında oturduğumu biliyorum, o zaman kendin kaşınıyorsun.

Hello'nun sanatçısı, kameramanlar kendisine yaklaştığında Michael Jordan'ı bulmaya çalıştığını belirtti. İddiaya göre, kameraya çekilmek isteyip istemediğini sormuşlar ve o da reddetmiş.

Adele şöyle açıkladı:

Kameramanlar gelip bana iki kez sordu. Bana 'Sizi çekmemizin bir sakıncası var mı? Seni ekrana çıkarabilir miyiz?' dediler.

Onlara "Hayır" demesine rağmen onu çekmeye devam etmişler. Adele'e göre, Las Vegas şovları kısa bir süre önce iptal edildiği için ekrana çıkmaya pek hevesli değildi.

Çok rahatsız olmuştum çünkü çekilmemeyi istemiştim ... 'Bu aşağılık herifler geri döndü ve beni isteğim dışında çekiyorlar' diye düşündüm.

Dahası, Adele "bunu televizyonda yayımladıklarının farkında olmadığını" itiraf etti. Şarkıcı onları uzaklaştırmayı umarak göz temasından kaçınmaya çalışmış ve başka yerlere bakmıştı.

Adele'in videosu ortaya çıktığında hayranları sosyal medyada o anla dalga geçmişti. Eğlenen bir kişi, sanatçının arkasındaki Cavaliers logosunu işaret ederek "Sanırım Adele için Cleveland Rocks müthiş değil" diye şaka yapmıştı.

Bir diğeri de "Adele mutlu mu görünüyor ne?" diye alay etmişti.

Üçüncü bir kişi de şöyle yazmıştı:

Kameraya çıkmakla ilgilenmiyorum, haha.

Dikkatli bir kullanıcı da "Bizim kız öfkeli görünüyor" diye eklemişti.

Birkaç sert eleştirmen dudakları hakkında yorumlar yaparak dolgu yaptırdığını ima etmişti. Ancak Adele, 17 Şubat'taki konseri sırasında söylentileri yalanladı.

Doğal olarak büyük dudaklarım var, dolguya ihtiyacım yok ama dudaklarımın dolgu yaptırmışım gibi görünmesinin nedeni somurtmamdı.

Independent TürkçeBeyonce'nin annesi, kızının küçükken zorbalığa uğradığını anlattı

Fotoğraf: AFP
Fotoğraf: AFP
TT

Beyonce'nin annesi, kızının küçükken zorbalığa uğradığını anlattı

Fotoğraf: AFP
Fotoğraf: AFP

Beyonce onlarca yılını kamuoyunun gözü önünde geçirdi ancak annesi yeni bir röportajda süperstarın her zaman spot ışıkları altında olmaya bu kadar hevesli olmadığını açıkladı.

Vogue'la yaptığı röportajda 70 yaşındaki Tina Knowles, büyük kızının küçükken yaşadığı zorlukları anlattı ve onun "utangaç" bir çocuk olduğunu itiraf etti.

26 Mayıs'ta Instagram'da paylaştığı videoda Knowles, yayın organına, "Beyonce, çok utangaçtı ve biraz zorbalığa uğradı ama bir gün birini savundu ve kendini değil onları savundu" dedi.

Eski eşi Mathew Knowles'tan Solange adında 37 yaşında bir kızı daha olan moda tasarımcısı, Beyonce'nin çocukluğuna dair anıyı paylaşırken gözleri doldu.

Knowles, "Bu konuda konuşurken duygulanıyorum" diye devam etti.

Onunla ne kadar gurur duysam az.

Knowles, videonun açıklamasına "Her çocuk farklı! Ama hepsi çok özel. Çocukların kişilikleriyle doğduklarına inanıyorum" diye ekledi.

Knowles ayrıca her ne kadar kan bağı olmasa da 43 yaşındaki aktris Kelly Rowland'ı kızlarından biri olarak saydığını söyledi. Rowland, Doria Rowland Garrison ve Christopher Lovett'in kızı ancak 11 yaşındayken Knowles ailesinin yanına taşınmıştı.

Anne Knowles, Rowland'ın her zaman "uzlaştırıcı" olduğunu ve önemsediği herkese kanat gerdiğini söyledi.

Ayrıca en küçük kızı Solange'ın anılarından da bahsederek Gençlik Ateşi: Hep ya da Hiç'in (Bring It On: All or Nothing) yıldızının Hollywood çıkışından çok önce tutkulu bir sosyal aktivist olduğunu paylaştı.

Knowles, "Solange, okulda bir imza kampanyasına katılıyordu, daha 5. sınıftaydı ve dışarıda dilekçeleri imzalatıyordu" dedi.

Yani o her zaman bir aktivistti.

Gururlu ebeveyn videonun açıklamasında "Üç kızım da olayları çok farklı ele aldı. Kişiliklerini öğrenin ve bireyselliklerine saygı duyun" diye devam etti.

Asla olumsuzlukları karşılaştırmayın, her zaman olumlu farklılıkları övün ve onlar hakkında övünebileceğiniz şeylere dikkat edin. Buna bayılırlar ve bu olumlu davranışları teşvik eder.

Knowles, 1980'de Mathew'la nikah masasına oturmuş ve birlikte 31 yıl geçirmişlerdi. Knowles, Mathew'dan ayrıldıktan 4 yıl sonra Richard Lawson'la evlenmişti. Çift, 2023'teki son ayrılıklarından önce 8 yıl birlikteydi. Us dergisi tarafından elde edilen mahkeme belgelerine göre Knowles boşanmalarına gerekçe olarak "uzlaşmaz farklılıkları" göstermişti. 
Independent Türkçe