Şarkul Avsat Türkçe https://turkish.aawsat.com Şarkul El-Avsat gazetesi dünyaca en ünlü günlük Arapça gazetesi sayılır. Farklı dört kıtada bulunan 12 şehirde aynı anda basılmaktadır. http://feedly.com/icon.svg

ABD'li kadının aslanla tehlikeli dansı

ABD'li kadının aslanla tehlikeli dansı

Çarşamba, 2 Ekim, 2019 - 12:00
Aslanla dans eden kadının videosu (Instagram)
New York/Şarku’l Avsat

ABD’de bir hayvanat bahçesinde güvenlik bariyerini ihlal ederek aslanın tutulduğu alana geçen kadın, ziyaretçileri korkuttu. Aslanın karşısında dans ederek aslana el sallayan kadın, tehlikeli hareketi sonucu yara almadı.

ABD’nin New York kentinde bulunan Bronx Hayvanat Bahçesinde kadın bir ziyaretçinin aslanın bulunduğu alana geçmesi ziyaretçileri korkuttu.
Güvenlik bariyerini ihlal eden ziyaretçi aslanın bulunduğu alana geçti. Hem kendi hem de diğer ziyaretçilerin güvenliğini tehlikeye atan kadın, aslanın karşısında dans edip el salladı. Sosyal medyada yayınlanan görüntülerde, kadının korkmadığı ya da endişe duymadığı anlaşılıyor. CNN'in haberinegöre, polis yetkilileri konu hakkında ihbar almadıklarını ifade ederken, kadının güvenlik bariyerini nasıl açtığı ve ne kadar süre aslanın yanında kaldığı ise bilinmiyor. Hayvanat bahçesi sözcüsü, “Bu ciddi bir ihlaldir, yaralanma ya da ölümle sonuçlanabilirdi” ifadesini kullandı.

New York Times’a göre, hayvanat bahçesi yetkilileri olayla ilgili şikayette bulundu. Hayvanat bahçesi idaresi tarafından yapılan açıklamada, "Ziyaretçileri, personeli ve hayvanları güvende tutmak için engeller ve kurallar var. İzinsiz giriş ve engellere karşı sıfır tolerans politikamız var" denildi.


Editörün Seçimi

Multimedya