Şarkul Avsat Türkçe https://turkish.aawsat.com Şarkul El-Avsat gazetesi dünyaca en ünlü günlük Arapça gazetesi sayılır. Farklı dört kıtada bulunan 12 şehirde aynı anda basılmaktadır. http://feedly.com/icon.svg

Madonna sahnede frikik verdiği anı anlattı: "Menajerim 'Kariyerin bitti' dedi"

Madonna sahnede frikik verdiği anı anlattı: "Menajerim 'Kariyerin bitti' dedi"

"Poponu göstermemen gereken günlerdi, şimdi bunun tam tersi"
Cuma, 12 Ağustos, 2022 - 17:15
Madonna, yakın zamanda yapılan başka bir röportajda "müzik kataloğunu hiçbir zaman satmayacağını" söylemişti (AFP)

Madonna, kariyerinin başlarında verdiği bir frikik ve bunun üzerine menajerinin "kariyerinin bittiğini" söylemesi hakkında yorum yaptı.

63 yaşındaki müzik ikonu bu olayın, popüler şarkısı Like A Virgin'i seslendirdiği ilk 1984 MTV Ödülleri'nde yaşandığını söyledi.

Yakın zamanda Jimmy Fallon'ın sunduğu The Tonight Show'a katılan Madonna anısından şöyle bahsetti: 

"Bir düğün pastasının dimdik merdivenlerinden aşağı indim ve etrafta dans etmeye başladım, o sırada beyaz stiletto ayakkabılarım ayağımdan çıktı. Ve yumuşak bir hamleyle ayakkabıya eğilip koreografiymiş gibi göstermeye çalışırken, elbisem ters döndü ve popom gözüktü. Hayal edebiliyor musunuz?"

Madonna, "Kariyer yapmak istiyorsan poponu göstermemen gereken günlerdi" diye espri yaptı.

"Şimdi bunun tam tersi."

Pop yıldızı, "Her şey kazara oldu ve popomun göründüğünü bile bilmiyordum. Ayrıca popomun tamamı bile görünmüyordu. Sadece popo yanakları görünmüş gibiydi, hatta popo yanağının yarısı kadar. Ama kulise gittiğimde menajerim bana kariyerimin bittiğini söyledi" diye ekledi.

The Independent'ta yer alan göre 1981'den itibaren kariyerine tek başına devam eden Madonna, erkek egemen bir endüstride anında sansasyon yarattı. Dünya genelinde 300 milyondan fazla albüm satışıyla, tüm zamanların en çok satan kadın sanatçısı olarak tanınmaya devam ediyor.

Madonna şu anda, "kadın düşmanı erkeklerin" yapamaması için kendi biyografik filmini yönetiyor.

Filmin çıkış tarihi henüz doğrulanmadı ama pop kraliçesini canlandırması için Inventing Anna'nın yıldızı Julia Garner'ın seçildiği hakkında haberler yazıldı.


Editörün Seçimi

Multimedya