Şarkul Avsat Türkçe https://turkish.aawsat.com Şarkul El-Avsat gazetesi dünyaca en ünlü günlük Arapça gazetesi sayılır. Farklı dört kıtada bulunan 12 şehirde aynı anda basılmaktadır. http://feedly.com/icon.svg

Norman Reedus: The Walking Dead'in spinoff'unun sinematografisi çılgınca olacak

Norman Reedus: The Walking Dead'in spinoff'unun sinematografisi çılgınca olacak

"Bu bambaşka bir seviye"
Salı, 4 Ekim, 2022 - 18:00
Norman Reedus karakterinin Avrupa'daki serüveninin The Walking Dead'e kıyasla bambaşka olacağını söylemişti (AMC)

The Walking Dead (TWD) yıldızı Norman Reedus, karakteri Daryl Dixon'a odaklanacak spinoff'la ilgili açıklamalar yaptı.

TWD evrenini enine boyuna ele alan The Talking Dead programına iki gün önce konuk olan Reedus, henüz çekimlerin başlamadığını ancak işlerin ciddileştiğini belirtti.

"Bütün hazırlıklar yapılıyor" diyen x yaşındaki aktör, The Walking Dead yönetmeni, yapımcısı ve makyaj efektleri uzmanı Greg Nicotero'nun herkesi "forma soktuğunu" söyledi. Reedus sözlerini şöyle sürdürdü:

"Setler çılgınca. Kaleler var. Bu bambaşka bir seviye. Sinematografi çılgınca olacak. Ton, his ve sesler farklı olacak. Farklı bir hava taşıyacak."

Reedus'un The Walking Dead'in üçüncü bölümünden beri oynadığı Daryl Dixon, dizinin sonuna kadar hayatta kalan nadir karakterlerden.

The Walking Dead 11. sezonla birlikte sonlanacak olsa da Daryl'in macerası Fransa'da geçecek spinoff'la devam edecek.

Bu spinoff'ta Daryl Dixon'a Carol Peletier'ın eşlik etmesi bekleniyordu fakat karakteri canlandıran Melissa McBride nisanda yaptığı açıklamayla bu yapımdan çekildiğini duyurmuştu.

The Walking Dead: World Beyond'un kaldığı yerden devam etmesi beklenen Daryl Dixon adlı yapımda karakterler daha güçlü ve daha hızlı zombilerle mücadele edecek.

Spinoff'un 2023'te seyircilerle buluşması planlanıyor.
Independent Türkçe, CBR, ComicBook


Editörün Seçimi

Multimedya