Şarkul Avsat Türkçe https://turkish.aawsat.com Şarkul El-Avsat gazetesi dünyaca en ünlü günlük Arapça gazetesi sayılır. Farklı dört kıtada bulunan 12 şehirde aynı anda basılmaktadır. http://feedly.com/icon.svg

Pamela Anderson neden sürekli evleniyor?

Pamela Anderson neden sürekli evleniyor?

Pazartesi, 30 Ocak, 2023 - 22:30
Fotoğraf: AFP

1995'te Anderson'ın, daha sonra beraber iki çocuk sahibi olduğu Mötley Crüe'nun davulcusu Tommy Lee'yle evlendiği herkesçe biliniyor. 1998'de boşanan çift arkadaş kaldı.

Anderson 8 yıl sonra müzisyen Kid Rock'la evlendi ki bu, onun kısa süreli evlilikler serisinin ilkiydi.

Ertesi yıl Kid Rock'tan boşanan Anderson, profesyonel poker oyuncusu Rick Salomon'la biri 2007'de, diğeriyse 2014'te olmak üzere her biri birer yıl süren iki evlilik yaptı.

Anderson'ın en kısa evliliğiyse 2020'de, uzun süredir arkadaşı olan film yapımcısı Jon Peters'la evlendiğinde gerçekleşti.

İlişkileri sadece 12 gün sürmesine rağmen kısa süre önce eski eşine 10 milyon dolar miras bırakmaya karar verdiğini açıklayan Peters, Anderson'ın bunu bilmediğini öne sürmüştü.

Öte yandan Anderson'ın en son ve kendi deyimiyle "en kötü" evliliği, çocukluk evinin yenilenmesi için tuttuğu inşaat ustası Dan Hayhurst'le 2020'deki evliliğiydi. Çift 2022'de boşandı.

Yeni verdiği bir röportajda yaptığı birden fazla evlilik hakkında konuşan Anderson şunları söyledi:

Durmadan evlendiğimi biliyorum ama sadece çocuklarıma yeniden bir aile yaratmak istedim.

The Times'a konuşan Anderson, şöyle dedi:

Ama kimsenin beni istismar etmesine de izin vermedim ve çocuklarımın bunun normal olduğunu düşünmesini istemedim. Çocuklarımın bana kötü davranıldığına tanıklık ettiğini hissettmek her zaman kırmızı çizgimdi. Çünkü kadınlara kötü davranmayı öğrenmemeliler.

Sürekli boşanarak ne kadar palyaço gibi görünsem de bunun olmasına izin veremem.

Anderson'ın yeni anı kitabı Love, Pamela (Sevgiler, Pamela) ve yeni Netflix belgeseli Pamela Anderson: Bir Aşk Hikayesi (Pamela, A Love Story) 31 Ocak'ta yayımlanacak.CJ Parker'ı canlandırdığı 1990'ların dizisi Sahil Güvenlik'in (Baywatch) eski yıldızı, son 28 yılda 6 evlilik yaptı.

 


Editörün Seçimi

Multimedya